قوانین و مقررات استفاده از سایت tabar360.ir

لطفا قبل از استفاده از خدمات سایت  با دامنه tabar360.ir قوانین و مقررات این صفحه را بخوانید .  استفاده شما از خدمات این وب سایت به منزله پذیرش قوانین سایت است . این تعهد شامل کاربران ، بازدیدکنندگان ، مشترکین ، فروشندگان و  تمام کسانی است که به نحوی از خدمات ما بهره میبرند. استفاده شما از سایت tabar360.ir و ثبت نام در سایت و فعالیت در سایت ( مانند بازدید و ارسال نظرات )  به منزله قبول نمودن قوانین نوشته شده در این برگه میباشد .

1 : اطلاعات حساب کاربری

اطلاعات حساب کاربری شما باید همواره درست ، دقیق و به روز باشد .شما میبایست نام و نام خانوادگی خود را  در هنگام ثبت نام در سایت به صورت دقیق وارد نمایید و چنانچه از نام و نام خانوادگی جعلی و یا اشتباه استفاده نماید تمامی مسئولیت فعالیت در سایت متوجه آی پی اینترنت شما خواهد بود . شما مسئول کلمه عبور خود در سیستم ما هستید و مسئولیت هرگونه فعالیت در سیستم با اطلاعات حساب کاربری شما مستقیما متوجه شما خواهد بود. در شرایط خاص و در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی می بایست در اولین زمان ممکن ما را از احتمال لو رفتن رمز عبور خود آگاه و اقدامات لازم در تغییر دسترسی را اجرا نمایید. ثبت نام در سایت تبار 360 بوسیله شماره تلفن همراه و یا ایمیل انجام میشود و تمامی مسئولیت فعالیت در سایت بر عهده مالک خط تلفن و یا ایمیل شما خواهد بود . در صورتی که به عنوان فروشنده و تولید کننده محتوا درخواست داده و درخواست شما مورد تایید قرار گیرد ، تمامی مسئولیت اطلاعات حساب کاربری شما به عنوان تولید کننده محتوا بر عهده شماست .

2 : معرفی  و فروش یک فایل ( صوتی ، تصویری ، فشرده ، pdf ) و یا انتشار انواع پست رایگان و غیر رایگان 

2- الف ) رفع مسئولیت سایت تبار 360 : 

شما با فعالیت در سایت به عنوان یک فروشنده  و یا یک بازدید کننده ( کاربر عادی ) و یا خریدار محصول  اذعان میکنید که سایت tabar360.ir نه به طور مستقیم و نه غیر مستقیم مسئول هیچ گونه آسیب احتمالی از خدمات ، فایل ها ، محتوا و یا محصولات دیجیتالی  و ارتباطات شما با مشترکین خودتان و یا خریداران و فروشندگان نخواهد بود . ما تاکید میکنیم همواره قوانین ، اطلاعات شخصی و صحت آنها و یا شرایط و تعهدنامه های هرگونه خدمات و یا محتوای  معرفی شده را به دقت در وب سایت همان شرکت مطالعه نموده و یا از طریق ارسال پیام و اطمینان از صحت محصول و یا محتوا با روشهای قانونی از درستی آن اطمینان حاصل کنید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در خصوص فروشنده و کاربر موجود در سایت و همچنین محصولات و محتوای ارائه شده توسط وی از طریق پشتیبانی سایت سوالات خود را مطرح نمایید .

2 – ب ) خرید در سایت  : 

در سایت تبار 360 2 نوع تبادلات مالی بین کاربران وجود دارد :

1 : خرید انواع فایل و دوره آموزشی از سایت 

2 :  خرید انواع خدمات ارائه شده در صفحه محصولات و یا به عنوان محصول مجزا ( مانند طراحی و اجرای سایت و غیره )

2 – ج ) قوانین خرید در سایت : 

 • مشترکین لازم است تا قبل از خرید از سایت تمام توضیحات مندرج در صفحه محصول را کاملا مطالعه نموده و تمام ویژگی ها و ابعاد کیفی محصول را بررسی نمایند . بدیهی است در صورت خرید و عدم توجه به توضیحات مسئولیت خرید بر عهده خریدار میباشد . 
 • محصولات یا دارای پشتیبانی از سوی فروشنده می باشند و یا خیر که در صفحه محصول درج میگردد ، بنابراین از محصولاتی که دارای پشتیبانی نمیباشند ، صرفا پشتیبانی مراحل خرید انجام خواهد شد . 
 • تمامی محتوا و یا فایل ها قبل از انتشار توسط سایت بررسی میگردد .
 • تمامی مسئولیت محتوا و یا فایل ارائه شده بر عهده تولید کننده  و فروشنده آن  است و طبق سیاست های سایت فایل بازی که بر پایه یک شناخت متقابل برای مشترکین است ، مشترک از حدود محتوای ارائه شده توسط فروشنده مطلع است .
 • در صورتی که هیچ گونه اطلاعاتی از کاربر فروشنده ندارید اقدام به خرید نکنید .
 • مبالغ پرداختی برای کیف پول قابل استرداد نبوده و میبایست در جهت استفاده از خدمات سایت مورد استفاده قرار گیرد .
 • سایت تمام سعی خود را مینماید تا محتوای ارائه شده شامل موارد جنسی و یا آزار و اذیت و محتوای خارج از قوانین کشوری نباشد ، ولی در خصوص سلایق شما مسئولیتی ندارد .

2 – ح ) قوانین استرداد وجه : مستفاد از ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده 1 آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول خدمات سایت تبار 360 که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد نمی‌شود، اما سایت در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده در صورت تحقق یکی از موارد زیر اقدام به استرداد وجه مینماید ، همچنین میبایست تقاضای استرداد وجه تا 24 ساعت بعد از خرید انجام شود در غیر این صورت درخواست استرداد وجه تحت هر عنوانی رد خواهد شد  :

 1. عدم رعایت قوانین و مقررات توسط کاربر فروشنده در ارائه محتوا و ارائه محتوای خارج از قوانین درج شده در بخش کاربران فروشنده  .
 2. اشکال فنی در سایت و کسر مبلغ از حساب کاربران و عدم ارائه محتوا و فایل در سایت .
 3. وجود اشکالات فنی در فایل های خریداری شده که پس از بررسی سایت خرابی آنها مشخص شده و توسط کاربر فروشنده نیز درست نشوند . ( مانند عدم پخش فایل ویدئویی و یا عدم باز شدن فایل زیپ و یا خرابی عکس و … ) .
 4. عدم ارائه فایل و محتوا بر اساس توضیحات ذکر شده در قسمت توضیحات محصولات .

مواردی که استرداد وجه برای آنها رد خواهد شد : 

 1. خرید اشتباه؛
 2. خرید تکراری؛
 3. عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول و یا محتوا؛
 4. عدم توجه به نیازمندی‌های لازم جهت نصب و استفاده از محصول که در توضیحات درج‌شده است؛
 5. عدم توانایی در استفاده از محصول  و یا دانلود محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛
 6. عدم نیاز به محصول ، محتوا و یا فایل و خدمات  ( بعد از خرید متوجه شدم نیاز ندارم ! ) ؛
 7. عدم استفاده از محصول، محتوا و یا فایل و خدمات  ( خرید کرده ام ولی استفاده نمیکنم ! )؛

2 – س ) پشتیبانی سایت  : پشتیبانی سایت صرفا جهت پیگیری انواع پرداخت و رفع مشکلات احتمالی دانلود میباشد و تمامی مسئولیت پشتیبانی محتوا و یا فایل ارائه شده در صفحه فروشنده بر عهده خودشان است . شما میبایست در خصوص هرگونه سوال درباره محصول و یا فایل و یا محتوای تولید شده توسط کاربران برای همان کاربر پیام ارسال نموده و از ارسال پیام در خصوص این موارد به پشتیبانی سایت خودداری نمایید .

2 – و ) روش استرداد وجه : 

چنانچه پس از هرنوع خریدی از سایت یکی از موارد قوانین استرداد وجه بوجود آید ، کاربران میبایست از طریق قسمت تماس با ما با پشتیبانی سایت مشکل خود را مطرح نموده و مدارک و استدلال خود را مطرح نمایند . بدیهی است در صورت پذیرفتن استرداد ، مبلغ پس از کسر کارمزدهای انتقال طی 72 ساعت کاری بعد از پذیرفته شدن استرداد وجه دقیقا به همان حسابی که پرداخت صورت گرفته مسترد خواهد شد .  

3: قوانین و مقررات عضویت به عنوان فروشنده و تولید کننده محتوا ( تبدیل به فروشنده شدن ) : 

 1. هر فرد حقیقی و یا حقوقی که دارای محصولات دیجیتال و دانلودی و یا تولید کننده محتوای متنی ، صوتی و تصویری و یا هر نوع محتوای رایگان و غیر رایگان باشند میتوانند تقاضای فروشندگی و را ارسال نمایند .
 2. جهت تبدیل شدن به تولید کننده محتوا در سایت میبایست حتما مدارک احزار هویت را دقیق و درست ارسال نمایید.
 3. در صورتی که مدارک احراز هویت جعلی و یا درست نباشد کاربر دیگر نمیتواند تقاضای فروشندگی ارسال نماید و اگر ارسال مدارک جعلی به قصد کلاهبرداری و یا هرگونه اقدام خرابکارانه باشد سایت فایل بازی این حق را دارد تا نسبت به آن فرد و شماره ملی طرح شکایت در مراجع قانونی را نماید .
 4. تمامی مسئولیت محتوای ارائه شده در صفحه کاربر فایل باز بر عهده شخص کاربر میباشد .
 5. تمامی حق کپی رایت و مالکیت معنوی محتوای تولید شده در اختیار خود کاربر خواهد بود و سایت فایل بازی ادعایی بر آنها نخواهد داشت .
 6. کاربر تولید کننده محتوا و فروشنده  اذعان میدارد که تمامی پست ها و فایل هایی که در سایت قرار میدهد متعلق به وی بوده و یا قوانین کپی رایت را رعایت مینماید .
 7. در صورت عدم رعایت هر کدام از موارد مصادیق گزارش کاربر و یا پست از سوی تولید کننده محتوا ( فایل باز ) ، سایت این حق را دارد تا پست مورد نظر را حذف و یا حساب کاربر را مسدود نماید . بدیهی است قبل از آن با کاربر گفتگو و در صورت عدم ویرایش پست از سوی کاربر سایت میتواند به صورت یک طرفه پست را حذف نماید .
 8. در صورت هرگونه اقدام خرابکارانه از سوی کاربر فایل باز که به زیرساختهای سایت و یا حساب کاربری دیگر کاربران صدمه وارد نماید سایت میتواند به صورت یک طرفه و بدون هماهنگی حساب کاربر را مسدود و یا حذف نماید . بدیهی است تمامی ضررهای احتمالی وارده به مشترکین کاربر بر عهده کاربر فایل باز خواهد بود .
 9. تمامی مبادلات مالی بین سایت فایل بازی و کاربر فروشنده از طریق شماره حساب متعلق به کارت ملی ثبت شده در قسمت احراز هویت خواهد بود .
 10. گرفتن مجوزهای لازم برای محتوای تولید شده بر عهده شخص فروشنده میباشد .
 11. سایت فایل بازی هیچ گونه تعهدی مبنی بر انجام تبلیغات برای محصولات کاربران و را ندارد.
 12. سایت فایل بازی تمامی سعی خود را داشته تا زیرساختهایی را فراهم آورد تا از محتوای پستها محافظت شود ، با این حال محافظت از پستها و عدم انتشار آنها در سطح اینترنت بر عهده فایل باز میباشد .

3 – الف ) محتوای مجاز برای انتشار در سایت تبار 360 : 

 • تمامی محتواهای آموزشی تولید شده توسط خود فرد حقیقی و یا حقوقی که شخصا مدرس میباشند .
 • تمامی فایل های تولید شده توسط خود کاربران که به نوعی مالکیت آن را دارا هستند .
 • تمامی فایل هایی که کاربران با ایجاد تغییرات در آنها اقدام به انتشار می نمایند ( مانند انواع محتوای های خارجی و یا فایل های خارجی که بومی سازی میشوند ، بدیهی است انتشار فایل های بومی سازی شده که توسط فرد دیگری بوده است مجاز نمیباشد و مصداق عدم رعایت قونین کپی رایت خواد شد ) .
 • انواع فایل صوتی و پادکست که تولید شده توسط فروشنده باشد .

3 – ب ) محتوای غیر مجاز  برای انتشار در سایت تبار 360 : 

 • محتوایی که شامل تصاویر خشونت آمیز و جنسی باشد .
 • انتشار محتوای سیاسی که به گروه و یا کشور و یا دولتها توهین نماید . بدیهی است انتشار محتوای خبری با ذکر منبع بلامانع است .
 • انتشار مطالب و محتوای vip که در سطح اینترنت در حال فروش هستند .
 • انتشار فیلم ها و سریال های مختلف که در بستر خصوصی و یا صدا و سیما پخش شده و یا در حال پخش هستند .
 • انتشار انواع فایل با پسوند exe
 • انتشار انواع برنامه های اندروید و یا برنامه ویندوز ( مانند فتوشاپ و … )
 • انتشار انواع کتابهای صوتی و یا pdf به صورت فایل صوتی و فایل pdf که دارای قوانین کپی رایت میباشد . بدیهی است انتشار چنین فایلهایی در قالب فایل فشرده و برای مشترکین بلامانع خواهد بود .
 • انتشار فیلمهای خصوصی افراد و یا فایل های صوتی و تصویری که حکم مدرک را داشته و دارای بار حقوقی است .
 • انتشار متن و یا عکس و یا فیلم و یا فایل صوتی که منجر به بی آبرویی فرد یا افراد باشد .
 • انتشار هر نوع محتوا که به ملتها و قومیتها اهانت کند . انتشار هر نوع محتوا که مصداق بارز کودک آزاری باشد .
 • انتشار هر نوع محتوایی که از کودکان در جهت استفاده ابزاری برای درآمدزایی موضوعی خارج از حدود کودکان  استفاده شده باشد . ( آموزشهای مربوط به کودکان که محوریت کودک و والد باشد بلامانع است ) .

3 – ج ) قوانین دریافت درآمد از سایت :  درآمد از طریق سایت فایل بازی از دو طریق صورت میپذیرد ، یکی از طریق فروش محتوا و فایل ها و یا عضویت کاربران در اشتراک صفحه شما و یا دریافت مبلغ حمایتی از سوی مشترکین و دیگری از طریق بخش بازاریابی و معرفی و ثبت نام کاربران از طریق شما که شما نیز از خرید آنها حق بازاریابی دریافت می کنید . در هر حال تمامی مبالغ درآمد در قسمت داشبورد کاربران قابل مشاهده  است . سایت فایل بازی به عنوان کارمزد خدمات سایت درصدی از درآمد کاربران را برای خود در نظر گرفته و باقی مبلغ به عنوان درآمد در حساب کاربران قابل مشاهده است . این کارمزد شامل تمامی خریدها اعم از اشتراک ها ، باز شدن قفل ، حمایت ، باز شدن قفل در پیام و فروش محصولات در فروشگاه میشود . سایت فایل بازی پس از کسر مبلغ کارمزد به عنوان درآمد سایت این حق را به کاربران فایل باز میدهد تا در هر زمانی و با توجه به حداقل مبلغ برداشت درخواست دریافت وجه را از طریق منوی دریافت وجه ارسال نمایند . مبلغ قابل برداشت پس از بررسی و تایید از طریق اطلاعات حساب مالی کاربر طی 24 تا 48 ساعت  برای وی واریز و از طریق ایمیل به وی اطلاع رسانی میگردد . جهت درخواست وجه از سایت لازم است تا کاربر فایل باز مدارک حساب بانکی خود را به طور کامل ارسال نماید و در صورت عدم ارسال اطلاعات دقیق حساب بانکی ، سایت در برابر دیرکرد واریز مسئول نخواهد بود . نکته مهم : سایت فایل بازی این حق را به خود میدهد تا در صورت عدم رضایت مشترکین و یا وجود شکایت از کاربر فایل باز که حق را به مشترکین بدهد مبلغ موضوع شکایت را تا مشخص شدن دقیق موضوع نزد خود نگهداری نماید . بدیهی است مبلغ در صورت مشخص شدن حق طرفین دعوی به هر یک پرداخت خواهد شد .  

4: امنیت و محرمانگی

 1. به‌طورکلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌ های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه فایل بازی تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به‌ صورت محرمانه (ما بین مشترکین و فایل بازها و نه مطالب رایگان و عمومی )  می‌نماید، با این‌حال از جانب احتیاط از مشترکین  و فایل بازها می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. فایل بازی  هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی‌پذیرد.
 2. سایت با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود است.
 3. فایل بازی مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها و یا برنامه‌های مورداستفاده مشترک و فایل باز ندارد.
 4. فایل بازی مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.
 5. فایل بازی مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار و فایل باز، توسط اشخاص ثالث ندارد.
 6. فایل بازی موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌های موجود در حساب کاربری خریدار و فایل باز است و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
 7. فایل بازی تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فایل بازها  و بازاریابان انجام می‌دهد ازاین‌ رو فایل بازی نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار، فایل باز، بازاریاب ازلحاظ نگهداری امنیت حساب خود است مسئولیتی ندارد.
 8. در سایت فایل بازی شخص فایل باز و مشترکین وی میتوانند از سیستم پیام مستقیم ما بین خود استفاده نمایند و فایل بازی هیچ گونه دخالتی در محتویات نداشته و تمامی مسئولیت بر عهده طرفین خواهد بود .
 9. فایل بازی هیچ گونه مسئولیتی در خصوص تبادل مبالغ مالی خارج از سایت فایل بازی ما بین مشترکین و فایل بازها که موضوع تبادل مالی محتوا و یا فایلی در سایت فایل بازی باشد را نپذیرفته و به تمامی کاربران تاکید میدارد که به هیچ وجه اطلاعات حساب بانکی و یا شماره کارت و اطلاعات کارت بانکی را در پیامها در اختیار دیگران قرار ندهند .
 10. قرار دادن هرگونه اطلاعات شخصی و محرمانه افراد اعم از کاربران عادی و یا فایل باز در فایل بازی ممنوع است و چنانچه چنین اطلاعات ما بین فایل های صوتی و یا ویدئویی و یا فایل های فشرده قرار داده شده باشد تمامی مسئولیت آن بر عهده منتشر کننده  میباشد .
 11. هرگونه فعالیت در سایت که مغایر با قوانین کشور باشد ممنوع میباشد .
 

5 – قوانین کپی رایت محتوای سایت  : 

 • تمامی حق و حقوق محصولات دانلودی  و محتوا در سایت فایل بازی متعلق به فروشنده یا مدرس دوره آموزشی و یا فایل باز است و شما با خریداری محصول هیچگونه حقی نسبت به فروش محصول به عنوان خریدار را نخواهید داشت . همچنین انتشار محصولات غیر رایگان ، محتوا غیر رایگان  و یا فایل ها و یا خدمات غیر رایگان   در شبکه های اجتماعی اینترنتی و یا برنامه های تلفن همراه چه به صورت کامل و یا جزئی ممنوع بوده و چنانچه فرد خریدار محصول را در فضای اینترنت و یا شبکه های اجتماعی انتشار دهد شخص فایل باز میتواند وی را مورد پیگرد قانونی قرار دهد ( بدیهی است سایت فایل بازی در خصوص انتشار محتوا به صورت غیر قانونی از طرف کابران با توجه به ماهیت اینترنت مسئول نمیباشد ) . البته این در مورد محصولات و یا محتوای  رایگان صدق نکرده و انتشار محصولات رایگان با ذکر نام فایل باز و یا سایت فایل بازی  بلامانع است .

6 – شرایط پیش بینی نشده

 • این حق برای مدیران سایت وجود دارد تا در صورت هرگونه شرایط پیش بینی نشده مانند تامین نشدن منابع مالی و یا مسدود شدن هاستینگ و سرور و یا شرایط غیر مترقبه فیزیکی برای هاستینگ و سرور که منجر به پاک شدن کل سایت گردد ، سایت فایل بازی را منحل نمایند . از این رو سایت فایل بازی بنابر ماهیت آن که سایتی برای ذخیره اطلاعات کاربران نیست به همه کاربران پیشنهاد میدهد تا از تمامی فایل ها و محتوا های خود خارج از سایت فایل بازی نیز  نسخه پشتیبان تهیه نمایند .
 • بستر اینترنت همواره دارای حملات سایبری بوده و در صورت هرگونه حمله هکری و یا ویروسی به سایت که منجر به حذف اطلاعات سایت و کاربران گردد بر عهده سایت فایل بازی نبوده و هیچ گونه تعهدی نسبت به محتوای کاربران در این خصوص ندارد . همچنین در خصوص درآمدهای کاربران فایل باز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا حق و حقوق کاربران پایمال نشده و تا حد امکان نسبت به بازگردانی اطلاعات مالی نموده تا درآمدها به کاربران فایل باز پرداخت گردد .
 • همچنین در صورت بوجود آمدن هرگونه شرایط غیرمترقبه برای سایت تمامی مبالغ پرداختی از سوی کاربران که طی  7 روز گذشته و انتهایی برای خرید اشتراک ( فقط خرید اشتراک ) پرداخت نموده اند با درخواست ایشان پرداخت خواهد گردید .
 • در صورت بوجود آمدن هر نوع شرایط غیرمترقبه که منجر به تعطیلی سایت گردد تمامی مبالغ درآمد کاربران فایل باز در صورت وجود اطلاعات پایگاه داده سایت برای ایشان با درخواستشان واریز خواهد شد .
 • شما با عضویت و فعالیت در سایت فایل بازی تمام شرایط پیش بینی نشده ( حملات سایبری ، پاک شدن اطلاعا هاست و سرور بر اساس قوه قهریه ) را پذیرفته و اعلام میدارید که هیچ گونه ادعایی نسبت به محتوای خود در سایت و یا مبالغ واریزی و یا درآمدها نخواهید داشت . بدیهی است سایت فایل بازی تمام تلاش خود را خواهد کرد تا حق و حقوق کاربران پایمال نگردد.

 هرگونه فعالیت و معرفی در فایل بازی  می بایست منطبق بر قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران باشد. فعالیت هایی  که مطابق قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران نباشد ،از سیستم حذف خواهد شد.

7- قوانین کشوری

ثبت مکانها و رویداد های غیر مجاز

 • مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
 • نقض حریم شخصی افراد،
 • استفاده از عبارات یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج، ویژه و امثال آن و همچنین درج قیمت در عنوان آگهی،
 • توهین به ‌هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند،
 • استفاده از خط لاتین برای آگهی‌های فارسی،
 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN، و یا خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن و راه اندازی ماهواره و یا اینترنت ماهواره ای،
 • ابزار و یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، یا شکستن قفل، Hack و Crack،
 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی برای انتشار یا فروش یا موارد ناقض حقوق مؤلفان(Copyright)،
 • فروش جزوات درسی، کمک‌درسی و کنکوری بدون کسب مجوز از مرجع مربوطه،
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
 • هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه و یا بدون جایزه)،
 • آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی،
 • هر گونه سلاح گرم و سرد،
 • فروش مکمل‌های ورزشی،
 • کالا و خدمات مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد،
 • خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز،
 • درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی،
 • درج شماره حساب در متن آگهی،
 • خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
 • خرید و فروش مواد غذایی و تقویتی،
 • درج مکرر آگهی هرچند متفاوت در یک روز،
 • قرار ملاقات غیر تجاری به صورت آنلاین،
 • املا یا جمله بندی نادرست،
 • جهت تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار صفحات ، ببین برو ممکن است در مواردی به ویرایش جزئی آگهی شما بر اساس قوانین بپردازد.

8 – تغییرات

این حق را برای خود محفوظ میدانیم تا در صورت لزوم در این قوانین و مقررات تغییراتی ایجاد کنیم . در صورت لزوم به تغییرات اساسی در سیستم حتما ۳۰ روز زمان خواهیم داد تا بتوانید خود را با قوانین جدید هماهنگ کنید.

9- تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سئوال میتوانید از طریق برگه ی تماس ،  اقدام کنید.

خوشحالم که با ما هستید

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت
طراحی وب سایت ارزان

تعهد و پشتیبانی واقعی رو با من تجربه کنید !